Kategorie
O nas
Sprzedaż maszyn
Kontakt
Regulamin
wybierz filtr
wybierz filtr
wybierz filtr

O NAS

PONAD 60 000 POZYCJI NA MAGAZYNIE


3 MAGAZYNY + SPRZEDAŻ STACJONARNA + SERWIS

MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEJ DOSTAWY

W naszych sklepach oferujemy oryginalne części lub zamienniki renomowanych firm do maszyn i ciągników rolniczych. Ponad 50 000 różnych pozycji na magazynie stawia nas w czołówce najlepiej zaopatrzonych sklepów z częściami rolniczymi w Polsce.

Posiadamy części do większości maszyn i ciągników rolniczych różnych producentów: STEYR, CASE IH, ZETOR, URSUS, PRONAR, MTZ, BELARUS, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, DEUTZ FAHR, SAME, LAMBORGHINI, LANDINI, MCCORMICK, MASSEY FERGUSON, VALTRA, FENDT, CLAAS, KIOTI, KUBOTA, LS, GREGOIRE BESSON, UNIA, KVERNELAND, KUHN, AMAZONE, KONGSKILDE, RABE i inne.

Posiadamy 3 magazyny w tym jeden centralny, które posiadają bezpośrednią sprzedaż stacjonarną i zaplecze serwisowe dzięki czemu klient może skorzystać z kompleksowej obsługi na miejscu lub dzięki mobilnemu serwisowi, który rownież dostarczy części do naprawy w terenie. W celu podniesienia jakości usług istnieje możliwość szybkiej dostawy dla towarów znajdujących się na stanie poprzez mobilnego handlowca lub sprowadzenia części w trybie przyśpieszonym z magazynów znajdujących się w Europie i USA.

Dzięki ponad 25 letnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie doradzić i dobrać części do maszyn. Współpracują z nami zewnętrzne firmy zajmujące się naprawami sprzętu rolniczego i budowlanego oraz przedsiębiorstwa wykorzystujące sprzęt rolniczy i budowlany w swojej działalności.


AKUMULATORY

Wszystkie oferowane akumulatory wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz produkowane są na terenie Unii Europejskiej.
Case IH Akumulatory Case IH są specjalnie skonstruowane, aby zagwarantować optymalną odporność na drgania i wstrząsy.
Auto Part Akumulatory Autopart to w pełni wykonane wyroby polskie wykorzystujące specjalną technologię, co pozwala otrzymać wyrób o żądanych parametrach i utrzymanie jego jakości na stałym poziomie.


CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW

SPRZĘGŁA: tarcze sprzęgłowe, dociski, łożyska; TURBOSPRĘŻARKI, OPONY I FELGI, WAŁY KORBOWE: zestawy panewek, korbowody, pierścienie tłokowe, zestawy naprawcze silników; UKŁADY PALIWOWE: pompy zasilające, pompy wtryskowe, wtryskiwacze kpl., końcówki wtryskiwaczy, wskaźniki paliwa; UKŁAD KIERWONICZY: przeguby drążków, kolumny kierownicze, przekładnie; ROZRUSZNIKI, ALTERNATORY, PRĄDNICE: bendiksy, wirniki, elektrowłączniki, szczotki; ELEMENTY SKRZYNI BIEGÓW: wałki, koła

Posiadamy również oryginalne części marki PERKINS


CZĘŚCI DO MASZYN ŻNIWNYCH

Panewki drewniane do wytrząsaczy, noże do sieczkarni, przeguby kulowe kosy, łożyska specjalne do kombajnów, nożyki kosy, nożyki ryflowane dolne i górne, prowadnice palcy, palce ślimaka, prowadnice kosy, dociski kosy, główki kosy, bagnety, kosy, łańcuchy i inne


FILTRY OLEJOWE, PALIWOWE ORAZ POWIETRZA

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama filtrów paliwowych, olejowych oraz powietrza do róznych typów i modeli ciągników oraz pozostałych maszyn rolniczych - BALDWIN FILTERS, DONALDSON, FILTRON, MANN FILTER, CNH, PZL SĘDZISZÓW, ZETOR i inne


HYDRAULIKA

Posiadamy pełen zakres części i urządzeń hydraulicznych stosowanych w maszynach rolniczych: gniazda i wtyczki, elementy uszczelniające, pompy, rozdzielacze, siłowniki, przewody hydrauliczne, elektrozawory i inne.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

GŁÓWNY MAGAZYN BOGDANKA k/ Brzezin
tel. +48 735 930 579
tel. +48 46 874 32 28

ODDZIAŁ MARYNKI
k/ Łęczycy

tel. +48 660 952 442

ODDZIAŁ SIERADZ
tel. +48 664 223 326